משחקי חניה

עוד לא הוצאתם רישיון נהיגה אבל ברשת אתם יכולים להתחיל להתאמן על חניה עם משחקי חניה מאתגרים. תוכלו לחנות מכוניות, אוטובוס בית ספר, משאית, וואן ואפילו מטוס. תצטרכו לחנות בתנאים קשים כמו: מעברים צרים, בחניה מסומנת בה צריך לחנות בין הקווים, לאתר מקומות חניה בעיר צפופה, להחנות באזור של מוסכים, באמצע פקק ועוד.

משחקי חניה דורשים מכם סבלנות, יכולה חשיבה קדימה, יכולת להתגבר על מכשולים, ריכוז מוחלט ושליטה ברכב. השחקנים צריכים להיזהר לא למחוץ רכבים אחרים ולחנות את הרכב כשהוא שלם, בתנאים קיצוניים. המשחקים מחולקים לרמות: בהתחלה כדאי להתאמן עם רכב רגיל במשחקי חניה פשוטים יחסית ולאחר שתהיו מיומנים יותר תוכלו לעבור להחנות רכבים גדולים, לימוזינות, משאיות, סירות, מכליות דלק ומטוסים. המומחים שבינכם יכולים להתמודד על חניה ברוורס, לנסוע לפי חיצים ומקומות מסומנים, לעבור שלבים ומשימות, לחנות על משטחים קשים כמו קרח, לחנות בתנאים של צפיפות, לחנות עם מדידה של זמן, לחנות את החניה המושלמת, לחנות במקומות כמו יו-יורק, בקרקס, במגרש גרוטאות ועוד.

משחקי חניה הם בעצם משחקי חשיבה המכינים אתכם לשיעורי הנהיגה וכשתגיעו אליהם כבר תדעו דבר או שניים. במשחקי חניה תוכלו להתקדם ברמות בהתאם ליכולת שלכם וליהנות מאתגרים מלאי חווית. תוכלו לבחור בין משחקים חניה רבים המלווים בהסברים איך לשחק, דירוג גולשים והמלצות. תוכלו לבחור משחקי חניה מיוחדים בתקופות שונות ובאתרים שונים בעולם בהם תחנו את הרכב בחוף הים, בתקופה הקדומה, בשדה התעופה, בקניון, בקרקס, בשירות המאפיה ועוד.

משחקי חנייה תמצאו בקטגוריה נפרדת באתרים או תחת הקטגוריה משחקי מכוניות. תוכלו לשחק במשחקי חניה און ליין או להוריד אותם למחשב ולשחק מתי שנוח לכם, תוך שימוש בחיצים או בעכבר.