מפלצות מושי הוא משחק און ליין מהנה וממכר לילדים עם 50 מיליוני שחקנים שכבר משחקים בו ברחבי העולם. בעולם הווירטואלי המלהיב הזה, השחקן מאמץ מפלצת, משחק במשחקים שונים ומכיר חברים חדשים. המשחק כולל שלושה אזורים: גן החיות של מושלינג, בו השחקן משחק במגוון משחקים ומחפש אחר מושלינגים שהוא יכול להוסיף לגן החיות, שממת וולי בה יש 52 מושלינגים שהשחקן צריך לעזור להם ולבסוף העיר מונסטרו בה יש 7 חנויות בהן השחקן יכול לקנות אוכל ואביזרים עבור המפלצת שלו.

שחק וזכה במתנה בחינם!

מפלצות מושי הוא רשת חברתית ומשחק וירטואלי גם יחד. השחקנים יכולים לבחור מבין 6 סוגים של מפלצות: דיאבלו, זומר, לובלי, קטסומה, פורי ופופט. השחקנים פותרים חידות שונות כולל חידה יומית, בה הם צריכים לענות תוך דקה על שאלות פשוטות שנהיות יותר קשות. החידות והמשחקונים הם מהנים ביותר ומאפשרים לשחקנים גם לצבור "רוקס" שהוא המטבע המקומי של העולם הווירטואלי. ה"רוקס" נראה כמו אבני חן נוצצות והוא מאפשר לילדים לקנות כל מיני פינוקים למפלצת ולצייד את הבית שלה. ככל שהשחקנים עולים גבוה יותר ברמות, כך הם יכולים לפתוח אזורים נוספים. באזורים אלה הם יכולים לשחק במשחקים נוספים ולקנות אביזרים טובים וגדולים יותר לחיית המחמד שלהם.

מפלצות מושי הוא משחק נפלא לילדים עם פרסים כמו פריטים סודיים וגביעים, משחקים קוליים ומפלצות חמודות. הילדים יכולים לפגוש חברים בסביבה בטוחה ולומדים לקחת אחריות על ידי טיפול בחיית מחמד ושמירה על בריאותה ומצב רוחה.

rateConfirmation
(5 usersVotedCount)
comments (viewAllComments)

דברים בחינם

משחקים וזוכים במתנות

רוצים לזכות בפרסים שווים וגם לשחק משחקים בחינם?

אתר משחקים ומתנות (GNG) הוא אתר משחקים ברשת הכי שווה הכולל יותר מ-250 משחקים הכי טובים ברשת ,סוגים של משחקים: משחקים און ליין משחקים ללא צורך בהורדה בחינם, משחקי בנות ומשחקים מסוגים שונים כמו: מכוניות, בישול, הלבשת מפורסמים כדורגל ראשים, משחקים לשניים בהם תוכלו לשחק ביחד כולל: כדורגל ראשים ,בן האש ובת המים ,פוצץ אותה 5 ועוד. משחקים מרתקים בהם תשלימו משימות כולל משחקים כמו: פצצתה טי די 5,פקמן סוגר שטחים ,כדור בעננים". משחקים מאתרים כמו: "פריב ,קיזי ,מיניקליפ , ט8, y8 ". קיימים עוד אינספור משחקים באתר, שבו כל אחד יכול למצוא את המשחקים המתאימים לגילו, להעדפותיו וליכולתו.

המשחקים שלנו כיפיים בטירוף ונוחים לשימוש, כולל משחקים איכותיים וחדישים והכול בחינם! כל מה שעליכם לעשות הוא להירשם ללא תשלום ובקלות ולהתחיל לשחק. פתיחת חשבון חינם באתר מאפשרת לשחקנים לשמור את התוצאות ולצבור מטבעות שאותם אפשר להמיר לפרסים, הם מקבלים הודעה על המשחקים החדשים באתר, בונים לעצמם דף של משחקים שהם אוהבים ועוד. הקטגוריות בעמוד הבית עוזרות לשחקנים להתמקד במה שהם מחפשים ובניהן ניתן למצוא: משחקים חדשים , משחקים לאלופים כמו כל סוגי באבלס , משחקים מומלצים כמו: פוצץ אותה 5 קנדי קראש, פצצתה טי די 5 כל המשחקים הכי טובים ברשת במקום אחד

אתר המשחקים שלנו הוא כייפי בטירוף וכולל: 250 משחקים חדשים ומגניבים הנוספים אליו באופן יומיומי. המשחקים באתר מעודדים ילדים ומבוגרים להפעיל את היצירתיות ויכולת המשחק והחשיבה שלהם, לשפר את מהירות התגובה ולהתנסות במשחקים חדישים שלא ניתן למצוא באתרים אחרים. הגלישה באתר בטוחה, נעימה ומאתגרת עם תכנים מגוונים ועשירים בעלי גרפיקה מרהיבה. אפשר לבלות באתר שעות רבות ולשחק לבד, עם חברים או עם שחקנים אחרים הרשומים לאתר.